Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

Najnowsze

Ciężarówka uderzyła w lawetę, laweta – w kierowcę

Najnowsze

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Ciężarówka uderzyła w lawetę na S8

Wypadek na trasie S8 w miejscowości Puchały, w powiecie pruszkowskim. Kierowca auta ciężarowego uderzył w lawetę, a ta najechała na pracownika pomocy drogowej. Mężczyzna trafił do szpitala.

O zdarzeniu dowiedział się reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. - Na trasie S8, na wysokości miejscowości Puchały, na jezdni w kierunku Krakowa zepsuł się samochód. Przyjechała do niego laweta. Podczas załadunku o lawetę otarł się tir, w wyniku tego zdarzenia ranny został jej kierowca – przekazał Zieliński.

Informację potwierdziła Komenda Stołeczna Policji. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że pojazd ciężarowy uderzył w lawetę, a laweta w kierowcę, który zajmował się załadunkiem uszkodzonego samochodu. Na miejsce przyjechała karetka, która zabrała mężczyznę do szpitala – poinformował Rafał Markiewicz z KSP. Dodał, że kierowca ciężarówki był trzeźwy.

- Na miejscu cały czas są nasi funkcjonariusze. Są utrudnienia w ruchu na jezdni w kierunku Sękocina Starego – zastrzegł policjant.

Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy również o śmiertelnym potrąceniu siedmioletniej dziewczynki:

W Krupiej Wólce zginęła siedmioletnia rowerzystkaTomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl