Przymusowe lądowanie rosyjskiego samolotu

Warszawa

Flightradar24Przymusowe lądowanie w stolicy

Boeing 747 rosyjskich linii lotniczych Transaero lecący z Moskwy do włoskiego Rimini musiał nieoczekiwanie lądować w środę rano w Warszawie. Na pokładzie była 70-letnia kobieta u której podejrzewano krwotok wewnętrzny. Sygnał o nieplanowanym lądowaniu dostaliśmy od @Marcina na Kontakt 24.

"Przed chwilą na lotnisku Chopina w Warszawie wylądował rejsowy Boeing 747 rosyjskiej linii Transaero lecący z Moskwy do Rimini we Włoszech. W załączeniu przesyłam print screen ze strony flightradar24.com z widocznym samolotem" - poinformował na Kontakt 24 @Marcin.

Informację o wylądowaniu rosyjskiego boeinga potwierdził nam rzecznik Lotniska Chopina Przemysław Przybylski. - Do lądowania samolotu rosyjskich linii Transaero doszło o 7.17. Na pokładzie była chora 70-letnia kobieta, u której podejrzewano krwotok wewnętrzny – powiedział redakcji Kontaktu 24.

Kobieta została przewieziona już do szpitala. Teraz samolot musi poczekać na lotnisku do czasu, kiedy obsługa odnajdzie bagaże pasażerki. Dopiero wtedy maszyna będzie mogła ruszyć w dalszą podróż do Włoch.

CZYTAJ NA KONTAKCIE 24

ak//tka/b