Przygotowania do miejskiego sylwestra idą pełną parą

Warszawa

Wiceprezydent zaprasza na SylwestraTVN24
wideo 2/5

Na placu Bankowym trwają ostatnie prace przy budowie sceny i ustawieniu sprzętu. Miasto przygotowuje sylwestrową imprezę wspólnie z TVN.

Na placu Bankowym stanęła scena, za kilka dni zagrają największe gwiazdy muzyki rozrywkowej w Polsce. Kamera TVN 24 odwiedziła w środę miejsce imprezy.

Przeboje muzyki rozrywkowej

Wśród artystów, znajdą się najgorętsze nazwiska polskiej sceny muzycznej: Bajm, Kayah, Agnieszka Chylińska, Bracia, Ira, Kombii, Blue Cafe, Pectus, Grzegorz Hyży, Perfect, Kasia Kowalska, Ewelina Lisowska, Soun’N’Grace, Cleo, Mateusz Ziółko i Future Folk.

Gościem specjalnym tegorocznej imprezy będzie jamajski piosenkarz OMI, zdobywca platynowej płyty w Australii, Danii i Szwecji za singiel "Hula Hoop”. Zaśpiewa on między innymi swój hit "Cheerleader".

Nie zabraknie też znanych i lubianych prezenterów TVN. O przebieg koncertu zadbają Agnieszka Woźniak-Starak, Patricia Kazadi, Gabi Drzewiecka, Marcin Prokop, Olivier Janiak, a także Filip Chajzer.

Choreografię sylwestrowego show przygotują Agustin Egurrola i tancerze z grupy VOLT. Przed biorącymi udział w imprezie ponad sześć godzin wspaniałej zabawy.

Sylwestrowa fotobudka i herbata z warszawskiej kranówki

Na uczestników miejskiego sylwestra czekają nie tylko muzyczno-taneczne atrakcje. Wszyscy potrzebujący rozgrzewki będą mogli napić się gorącej herbaty z warszawskiej kranówki. Każdy będzie mógł też zrobić sobie zdjęcie w fotobudce albo nagrać noworoczne życzenia dla swoich bliskich i całej Warszawy. Filmiki zostaną potem opublikowane na oficjalnej stronie miasta oraz na jego profilach w mediach społecznościowych.

Zabawa na placu Bankowym zaczyna się punktualnie o godzinie 19.00, a transmisja na antenie TVN i w serwisie player.pl od 19.45.

kz