Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Przydadzą się parasole. Może zagrzmieć

Warszawa

Shutterstock , TVN MeteoPogoda na niedzielę

Na niedzielny spacer zdecydowanie warto wziąć ze sobą parasol. Synoptycy prognozują opady deszczu, a także wyładowanie atmosferyczne.

W niedzielę aura popsuje się w całym kraju. Będzie pochmurno z niewielkimi przejaśnieniami. Ponadto wszędzie może przelotnie popadać (do 10 l/mkw.).

Maksymalnie 17 stopni

W Warszawie będzie zachmurzenie duże z przejaśnieniami, okresami opady deszczu do 10 l/mkw., możliwa burza. Temperatura maksymalna: 17 st. C. Wiatr zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny, w burzy silny do 80 km/h. Ciśnienie w Warszawie około południa 1006 hPa, rośnie.

W całej Polsce nie obędzie się bez burz, które dadzą się we znaki mieszkańcom wschodnich i południowych rejonów naszego kraju. Spadnie wtedy do 20 l/mkw. deszczu i powieje z prędkością dochodzącą do 80 km/h. Temperatura powietrza wyniesie od 11 st. C nad samym morzem, przez 16 st. C w centrum kraju, do 19 st. C na Podkarpaciu.

CZYTAJ WIĘCEJ NA TVNMETEO.PL

AD,pw/map