Przyciągają nad Wisłę muzyką, grami i filmami

Warszawa

Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.plWeekend z Przemianami

Festiwal Przemiany powoli dobiega końca. Ale jeszcze w sobotę i niedzielę można załapać się na koncerty, didżejskie sety i krótkometrażowe filmy.

Klimat festiwalu, który ma zachęcić do spędzania twórczego czasu nad Wisłą czuć w okolicach Centrum Nauki Kopernik niemal non-stop. Również w sobotę można było uczestniczyć w różnych atrakcjach, ale także podsłuchać przygotowań do wieczornego koncertu.

Projekt plaża

O godz. 20 zaprezentują się twórcy, którzy kuszą różnym podejściem do muzyki elektronicznej, z kolei na dachu Planetarium zaprezentują się didżeje, którzy grać mają do białego rana.

Amatorzy filmów krótkometrażowych mogą również liczyć na kilka obrazów poświęconych wykluczeniu i wyobcowaniu. To wszystko jeszcze w sobotę.

W niedzielę będzie można również zobaczyć wystawę poświęconą warszawskiemu odcinkowi Wisły, a także wziąć udział w piknik "Projekt Plaża" w Parku Odkrywców, który rozpocznie się o godz. 11. Czekać tam będzie m.in. strefa starych i nowych gier podwórkowych, tj. kapsle, cymbergaj, klasy oraz frisbee czy disc golf, oraz warsztaty dotyczące miasta przyjaznego seniorom.

Ostatniego dnia festiwalu nie zabraknie też muzyki i filmów krótkometrażowych.

ZOBACZ PROGRAM FESTIWALU

ran//ec