Przez przejście na czerwonym? Zginęła pod kołami BMW

Warszawa

Tomasz / Kontakt24Śmiertelny wypadek na dk. "7"

42-letnia kobieta zginęła na miejscu po potrąceniu przez BMW na krajowej "7". Według wstępnych ustaleń policji, przechodziła ona przez przejście dla pieszych na czerwonym świetle. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w Wólce Kosowskie. Film otrzymaliśmy na Kontakt 24 od @Tomasza.

Do wypadku doszło po godzinie 6.00 w al. Krakowskiej w Wólce Kosowskiej. "Przechodząca przez ulicę mieszkanka Warszawy została potrącona przez kierowcę BMW" - powiedział redakcji Kontaktu 24 st. asp. Maciej Blachliński z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. 42-letnia kobieta zginęła na miejscu.

Piesza najprawdopodobniej weszła na przejście na czerwonym świetle. Jednak okoliczności wyjaśnią obecni na miejscu funkcjonariusze.

Uwaga na korki

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Policja wyznaczyła objazdy przez Wólkę Kosowską.

Problemy nie ominą także pasażerów komunikacji publicznej. - Autobusy linii 728 jadące w kierunku Złotokłos oraz L-3 jadące w kierunku Jastrzębiec kierowane są na trasy objazdowe ulicami: Al. Krakowska - Nadrzeczna - Świątkiewicz - Legionów - Al. Krakowska do własnych tras. W związku z powyższym autobusy linii 728 oraz L-3 nie zatrzymują się na przystankach: WYGODA 02 i KOLONIA WARSZAWSKA 02 - informuje Zarząd Transportu Miejskiego.

Film od internauty

Czytaj także na Kontakcie24

mmt/aw