Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Przewoźnik pobił i okradł klienta? Z mieszkania zniknęło ponad 8 tys.

Warszawa

kspPrzewoźnik pobił i okradł klienta

Kierowca przewozu osób miał pobić i okraść swojego klienta. Z mieszkania pokrzywdzonego zginęło ponad 8 tys. złotych. Mężczyzna został już zatrzymany przez policję.

Do napadu doszło, gdy mężczyzna został odwieziony do domu po imprezie. Zaprosił wówczas kierowcę do swojego mieszkania, by mu zapłacić. Tam wspólnie pili alkohol. W pewnym momencie gospodarz miał stracić przytomność. Dopiero po obudzeniu okazało się, że został uderzony- informuje stołeczna policja.

Z mieszkania mężczyzny zginęło ponad 8 tysięcy złotych. Złodziejem, jak twierdzi policja, miał okazać się 36-letni Arkadiusz S. Mężczyzna został zatrzymany w domu swoich rodziców i trafił już na 3 miesiące do aresztu. Za rozbój grozi mu 12 lat więzienia.

Byłoby to nie pierwsze złamanie prawa przez zatrzymanego. Wcześniej Arkadiusz S. dokonywał m.in. rozbojów i brał udział w bójce.

ep