Przełożą ruch na nową część wiaduktu w ul. Mickiewicza

Warszawa

um.warszawa.plZmiany na Mickiewicza

W środę o godzinie 22. drogowcy zamkną zachodnią, prowadzącą w stronę Placu Wilsona, część wiaduktu w ulicy Mickiewicza. Ruch zostanie przełożony na wyremontowaną wschodnią część estakady.

Na wyremontowanym wiadukcie będzie po jednym pasie ruchu w każdym kierunku na długości 150 m. Remont wiaduktu zachodniego potrwa do października 2015 r.

Zmiany na Wisłostradzie

Jeszcze do późnych godzin nocnych w czwartek potrwają utrudnienia na Wisłostradzie. Drogowcy zwęzili o jeden pas jezdnię w kierunku Bielan. - W popołudniowym szczycie, choć jest ciasno, to jedzie się dobrze - mówił we wtorek reporter tvnwarszawa.pl.

Kolejna zmiana zaplanowana jest na piątek 28 listopada. Otwarta ma zostać estakada wjazdowa z Wisłostrady od strony Bielan na trasę w kierunku Poznania.

Ruch na zwężonej Wisłostradzie:

Węziej na Wisłostradzie
Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.pl

Wielka inwestycja

Utrudnienia związane są z przebudową Trasy Armii Krajowej do parametrów drogi ekspresowej S8. Zakres prac to m.in. zmiana szerokości jezdni głównych, połączenie istniejących i projektowanych węzłów na Trasie AKPrzebudowa Trasy AK ma potrwać do października 2015 r.Najważniejsze prace to połączenie istniejących i projektowanych węzłów na Trasie AK: Powązkowska – Broniewskiego – Marymoncka i Wisłostrada – Modlińska, budowa i przebudowa jezdni, stworzenie ścieżek rowerowych, a także ciągów pieszych i rowerowych.

Budowa półtunelowych ekranów na Trasie AK:

Budowa półtunelowych ekranów
Dawid Krysztofiński / tvnwarszawa.pl

jb/