Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

Najnowsze

Przekąski Zakąski w nowym miejscu. Bez Pana Romana

Najnowsze


Nowe Przekąski Zakąski działają już koło Rotundy. Nie spotkamy tam jednak słynnego barmana – dowiedział się dziennikarz tvnwarszawa.pl

- Przekąski Zakąski działają już w centrum. Teraz można na śledzia przyjść do namiotu obok Rotundy, pod adres Al. Jerozolimskie 44. Obsługa poinformowała mnie, że lokal jest już czynny - mówi Andrzej Rejnson, dziennikarz tvnwarszawa.pl.

Przypomnijmy. Kilka dni temu informowaliśmy, że Przekąski Zakąski nie działają już w Hotelu Europejskim przy Krakowskim Przedmieściu. Zamknięcie związane było najprawdopodobniej z rozpoczęciem remontu Hotelu Europejskiego.

Bez Pana Romana

W nowych Przekąskach za barem nie spotkamy już Romana Modzelewskiego, słynnego "Pana Romana", który od samego początku był duszą lokalu przy Krakowskim.

- Staram się nie ingerować w osobowość drugiego człowieka, tylko rozmawiać o jego osobowości - mawiał.

- Ostatnio Przekąski Zakąski nie były już takie, jak kiedyś. Lokal stawał się coraz słabszy. Tatara nie było, wódka była ciepła. Postanowiłem zrezygnować, ale planuję otworzyć swój lokal Przekąski u Romana. Powstanie również w Śródmieściu - mówi znany barman w rozmowie z tvnwarszawa.pl

ZOBACZ ARCHIWALNY MATERIAŁ TVN WARSZAWA O PANU ROMANIE:

Pan Roman od początku pracował w "Przekąskach"
Pan Roman od początku pracował w "Przekąskach"TVN Warszawa

Przekąski Zakąski działały przy Krakowskim Przedmieściu od 2006 roku. Od samego początku za barem stał m.in. Roman Modzelewski. Popularne bistro było otwarte 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Przyciągało tanim alkoholem i jedzeniem, ale i swoim niezwykłym barmanem.

Z lokalem "Przekąski Zakąski" związane jest nazwisko Adama Gesslera. - "PRZEKĄSKI ZAKĄSKI" należą (i zawsze należały) do osób trzecich. GESSLER udziela im swojego nazwiska i wizerunku, które są traktowane jako marka handlowa. Marka handlowa, którą wyrobił sobie kosztem wszystkich tych, których oszukał w przeszłości - nie płacąc im za wykonane prace, za zamawiane towary, za usługi i za okupowane lokale" - zaznacza Mateusz Dallali ze śródmiejskiego Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami. Czytaj więcej o sprawach sądowych znanego restauratora.

band/mz,ec

Źródło zdjęcia głównego: Andrzej Rejnson /Tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości