Przygotuj się na:

ZMIANY I UTRUDNIENIA NA GÓRCZEWSKIEJ

Od nocy z 31 maja na 1 czerwca ruch w obu kierunkach będzie odbywał się jezdnią w kierunku centrum.

  Przedsmak jutrzejszych utrudnień? Most Poniatowskiego stanął

  Najnowsze

  Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plKorek w okolicach Mostu Poniatowskiego

  Samochody i autobusy utknęły w niedzielę po południu w korku na moście Poniatowskiego. To głównie tą przeprawą ma kursować komunikacja miejska na czas wyłączenia z ruchu mostu Łazienkowskiego. Na razie nie wiadomo jak długo przeprawa będzie zamknięta. Niedzielne problemy to przedsmak tego, co może czekać kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej w poniedziałek.

  Most Poniatowskiego zakorkował się w niedzielę po południu. - Samochody stoją głównie na pasach z Pragi w kierunku Centrum. Korek zaczyna się na wysokości mostu - mówi Mateusz Szmelter, reporter tvnwarszawa.pl. Z kolei w kierunku Pragi ruch odbywa się normalnie. To właśnie tym mostem przebiegają objazdy zamkniętego mostu Łazienkowskiego.

  Najtrudniejsza jest sytuacja na zjazdach z mostu. - Zakorkowany jest zjazd z mostu na Wisłostradę - dodaje Szmelter. Ciasno jest też na samej Wisłostradzie, szczególnie na odcinku między tunelem a mostem Poniatowskiego.

  Most w ogniu

  Most Łazienkowski został zamknięty do odwołania po sobotnim pożarze. Po trwającym 12 godzin pożarze w niedzielę rano pojawili się na nim eksperci z przedstawicielami ratusza. Eksperci mają przeprowadzić oględziny przeprawy. Jak informuje stołeczny ratusz dopiero pod koniec tygodnia pojawi się decyzja czy i w jakim stopniu ruch na moście zostanie przywrócony.

  Relacja świadka pożaru:

  Ognisko pod mostem przyczyną pożaru?TVN24