Przechodził w niedozwolonym miejscu. 60-latek zginął na torach

Najnowsze

KMMężczyzna zginął na torach

- 60-latek został śmiertelnie potrącony przez pociąg - poinformowała policja. Pierwszą informację otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Do tragedii doszło we wtorek po godzinie 8. - Policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który leżał na torach w okolicy stacji PKP Włochy. Okazało się, że został śmiertelnie potrącony przez pociąg jadący z Otwocka do Pruszkowa - poinformowała komisarz Monika Brodowska ze stołecznej policji.

Funkcjonariuszka uczula, aby nie przechodzić w miejscach niedozwolonych. - Apelujemy o rozwagę. Przez tory należy przechodzić tylko na przejściach do tego wyznaczonych - przypomina Brodowska.

Utrudnienia

Na miejsce pojechał prokurator. Są utrudnienia w kursowaniu pociągów Kolei Mazowieckich i Szybkiej Kolei Miejskiej.

"W związku ze zdarzeniem w rejonie stacji Warszawa Włochy występują utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM linii S1, oraz KM linii R1, R3. Występują opóźnienia, odwołania i relacje skrócone pociągów" - czytamy w komunikacie Zarządu Transportu Miejskiego.

Dodatkowo po godzinie 8.20 wprowadzono wzajemne honorowanie biletów KM i ZTM w pociągach i autobusach komunikacji miejskiej kursujących na trasie pomiędzy Pruszkowem a Warszawa Wschodnią.

Pod koniec lipca informowaliśmy o śmiertelnym potrąceniu na torowisku tramwajowym:

Wypadek na torachLech Marcinczak / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

md

Źródło zdjęcia głównego: KM