Przebudowują sieć cieplną. Zamkną ulicę Rozbrat

Warszawa

targeo/ tvnwarszawa.plZalecane objazdy

Od wtorku przez pięć dni, w związku z przebudową sieci cieplnej, zamknięta będzie ulica Rozbrat na odcinku od skrzyżowania z Górnośląską do połączenia z ulicą Dmochowskiego.

Kierowcy jadący ulicą Rozbrat od Agrykoli będą musieli skręcić w ulicę Górnośląską. Jadący w kierunku Ludnej powinni skręcić w prawo w Górnośląską, a potem w lewo w Czerniakowską. Udający się w przeciwnym kierunku mogą pojechać objazdem ulicami Śniegocką i Koźmińską. Należy pamiętać, że ta druga jest jednokierunkowa.

Objazdy dla autobusów

Niedogodności będą dotyczyć również pasażerów komunikacji miejskiej. Trzy linie nocne oraz dwie dzienne pojadą zmienioną trasą.

Linia 108 w okolicach Agrykoli skręci z Myśliwieckiej w Łazienkowską. Dalej pojedzie ulicami Solec i Ludną aż do Książęcej, gdzie wróci na swoją stałą trasę.

Linia 162 zamiast z Czerniakowskiej skręcić w Szwoleżerów, pojedzie prosto Czerniakowską, a potem ulicą Solec. Na skrzyżowaniu z Ludną skręci w Kruczkowskiego. Tam wróci na swoją trasę.

Linia 171 w kierunku pętli Torwar od skrzyżowania Książęca/Kruczkowskiego/Ludna/Rozbrat pojedzie w kierunku ulicy Ludnej. Z niej skręci w Solec, a potem Łazienkowską dojedzie do przystanku końcowego. W przeciwnym kierunku z Łazienkowskiej pojedzie Myśliwiecką i Piękną do Placu Trzech Krzyży. Dalej, od nowego Światu, pojedzie swoją trasą.

Linie nocne N33 i N83 od skrzyżowania Czerniakowskiej z Łazienkowską pojadą do ulicy Solec, z której skręcą w Ludną i dojadą aż do Książęcej.

Zawieszone zostaną przystanki KSIĄŻĘCA 01, ŚNIEGOCKIEJ 01 i 02 i ROZBRAT 06.

ZTM uruchomi za to funkcjonowanie przystanku KSIĄŻĘCA 51, na którym zatrzymają się linie 108, 118, 127, 162, 166, 171 oraz N33 i N83.

md/mś