Przygotuj się na:

FERIE W KOMUNIKACJI

W czasie ferii zimowych autobusy i tramwaje będą jeździć według zmienionych rozkładów jazdy.

Przeboje The Beatles przed meczem Francja-Anglia

TVN Warszawa


Muzyka The Beatles Revival, grającego piosenki legendarnego zespołu z Liverpoolu, oraz występ jednego z najbardziej popularnych Anglików w Polsce, Kevina Aistona to główne atrakcje stołecznej Strefy Kibica przed transmisją meczów Francja-Anglia i Ukraina-Szwecja.

W Strefie Kibica w Warszawie, którą stopniowo od godz. 12.00 wypełniają miłośnicy piłki nożnej, przed meczami Francji z Anglią i Ukrainy ze Szwecją przygotowano atrakcje związane przede wszystkim z Wielką Brytanią. Widzowie będą mogli posłuchać występu Kevina Aistona, który - jak podkreśla stołeczny ratusz - jest najbardziej popularnym Anglikiem w Polsce. Anglia jakiej nie znacie to tytuł występu tego znanego głównie z programu telewizyjnego Europa da się lubić prezentera telewizyjnego i strażaka. Popołudnie gościom strefy umili również zespół The Beatles Revival, który w swoim repertuarze ma znane piosenki legendarnych muzyków z Liverpoolu.

Od wtorku dwa dodatkowe telebimy Zespół, który koncertuje w wielu krajach Europy, charakteryzuje - jak podkreśla stołeczny ratusz - precyzja w wykonaniu utworów The Beatles. Widzowie zobaczą wiernie odtworzony wizerunek Beatlesów, m.in. ich autentyczne instrumenty i wyposażenie techniczne. Punktualnie o 18.00 rozpocznie się transmisja spotkania Francja-Anglia, a od 20.45 - Ukraina-Szwecja. Z powodu dużego zainteresowania warszawską Strefą Kibica władze Warszawy zdecydowały, że od wtorku mecze będzie można oglądać na dwóch dodatkowych telebimach. Warszawska Strefa Kibica cieszy się olbrzymią popularnością. Od czwartku do niedzieli bawiło się w niej prawie pół miliona osób - poinformowali w poniedziałek urzędniocy.

as//ec