Propozycja dla szafiarek

Warszawa

| Fakty o Świecie TVN24 BiSBlue City

24 kwietnia na antenie TVN Style ruszył nowy program lifestylowy – Moda z Bloga. Jest on doskonałą propozycją dla wszystkich kobiet, które mają zmysł estetyczny, czują najnowsze trendy w modzie, nie boją się wyrażać siebie i eksperymentować ze swoim wizerunkiem.

W każdym odcinku trzy dziewczyny ubierają się w zaproponowanym stylu. Ich kreacje ocenia później profesjonalne jury na czele z główną stylistką TVN – Dorotą Williams. W realizacji modowych inspiracji dziewczyny mogą korzystać ze wszystkich sklepów dostępnych w Blue City.

Jedyne, co może stanąć na przeszkodzie, to ograniczony czas i własna wyobraźnia. Zadanie z pozoru wydaje się łatwe – która z kobiet nie chciałaby spędzić dnia na zakupach, mając na wyłączność całe centrum handlowe? Jednak wymogi stawiane przez jury są bardzo ostre. Stworzone kreacje muszą być oryginalne, zarazem spójne i dopasowane do urody dziewczyn. Dlatego, by znaleźć dziewczyny z największym potencjałem i kreatywnością, Blue City i TVN Style przeprowadziły casting do programu.

Jestem modna w Blue City

Szafiarki piszą o modzie i prezentują własne stylizacje na blogach i forach internetowych. Robią to z pasją, często zbierając przy tym grono fanek oraz wiernych naśladowczyń. Komentują wygląd gwiazd, wytykają im błędy i same proponują odważne, niekiedy szokujące zmiany. Świetnie orientują się przy tym w świecie mody.

Program Moda z Bloga pozwala szafiarkom wyjść poza wirtualną sieć i pokazać się szerszej publiczności. A gdy już skompletują wybraną stylizację, przedstawią ją na najprawdziwszym wybiegu dla modelek w centrum Blue City. Warto przyjść i na własne oczy przekonać się, jak teoria z blogów ma się do praktyki. Co ważne, można wypróbować nowe kreacje i dopasować do nich dodatki, nie wychodząc z centrum. Wszystko jest w zasięgu ręki w jednym z licznych salonów i butików oferujących najlepsze marki ubrań, butów, kosmetyków i wszystko to, bez czego nie może obyć się elegancka kobieta. Taki był zamysł twórców – i z powodzeniem udało się go zrealizować. Tłumy zadowolonych klientów, którzy każdego dnia odwiedzają Blue City, potwierdzają, że Blue City to ogrom pięknych możliwości.

Zapraszamy do Blue City w Warszawie, przy Alejach Jerozolimskich 179, codziennie w godzinach od 10 do 22 (w niedzielę do godz. 20), i do oglądania programu Moda z Bloga na antenie TVN Style.

Uczestniczki programu
Uczestniczki programu
| Fakty o Świecie TVN24 BiS