Prognoza pogody na sylwestra z TVN. Czekają nas ciepłe godziny

Warszawa

TVN24Sylwestrowa prognoza pogody

Noc, podczas której przywitamy 2018 rok, spędźcie z nami. Dla tych, którzy nie zostaną przed telewizorami, a wybiorą się na sylwestra z TVN na placu Bankowym w Warszawie, mamy prognozę pogody.

Już o godz. 19 rozpocznie się sylwestrowa zabawa na placu Bankowym. Wybieracie się tam? Jeśli tak, to koniecznie sprawdźcie prognozę pogody.

Najlepiej na cebulkę

Niedzielne popołudnie przyniosło do stolicy przelotne opady deszczu. Zanikną one wieczorem. Około godziny 20 front, który przyniesie mżawkę, nadciągnie nad zachód kraju. W województwach centralnych, takich jak mazowieckie, pomiędzy godz. 23 a 1 może siąpić. Opady będą jednak tak niewielkie, że prawie nieodczuwalne.

Temperatura minimalna wyniesie 3 stopnie Celsjusza. Ponieważ tak będzie w najzimniejszym momencie nocy, zdecydowanie możemy powiedzieć, ze czekają nas bardzo ciepłe godziny. Najlepiej ubierzcie się na cebulkę. Kiedy zrobi się gorąco, będziecie czuć się komfortowo, mogąc pozbyć się którejś z warstw.

Uwaga: okresami silniej powieje - w porywach do 60 kilometrów na godzinę.

Ciśnienie będzie spadać - o północy wyniesie 992 hektopaskale.

Kto zagra?

Wśród artystów, znajdą się najgorętsze nazwiska polskiej sceny muzycznej: Bajm, Kayah, Agnieszka Chylińska, Bracia, Ira, Kombii, Blue Cafe, Pectus, Grzegorz Hyży, Perfect, Kasia Kowalska, Ewelina Lisowska, Soun’N’Grace, Cleo, Mateusz Ziółko i Future Folk.

Zabawa na placu Bankowym rozpocznie się o 19.00, a transmisja na antenie TVN i w serwisie player.pl od 19.45.

Czytaj też na tvnmeteo.pl

WIĘCEJ O ZABAWIE NA PLACU BANKOWYM

map/pm