"Próbował zgwałcić kobietę". Szukają go policjanci

Warszawa

kspPoszukiwany za próbę gwałtu

Policjanci z Pragi Północ poszukują mężczyzny podejrzanego o usiłowanie zgwałcenia 26-letniej kobiety. Przygotowali portret pamięciowy poszukiwanego.

Do zdarzenia doszło w nocy z 28 na 29 maja przy ul. Radzymińskiej na Targówku. Jak informuje policja, pokrzywdzona wysiadła z autobusu miejskiego i szła boczną uliczką, wzdłuż ul. Radzymińskiej.

Tam została napadnięta przez nieznanego mężczyznę, który siłą zaciągnął ją w pobliskie zarośla. 26-latka, wykorzystując chwilową nieuwagę napastnika, zdołała uciec, a następnie zaalarmowała policję.Policja prezentuje portret pamięciowy prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa i apeluje do mieszkańców o pomoc w ustaleniu jego tożsamości. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z komenda policji na Pradze Północ przy ulicy Jagiellońskiej 51.

Powołując się na numer sprawy D-I-3599/16 można dzwonić pod numer tel. 22 603-75-55. Informacje można przekazać także w formie elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl.

skw/gp