Prezydent o referendum: karty z podpisami przynosili partyjni działacze

Warszawa

Maciej Wężyk /tvnwarszawa.plReferendum będzie 13 października

- Przekonuję, że nie powinniśmy zrezygnować z rozwoju Warszawy. Czasy stagnacji w Warszawie już były i nie przyniosły nic dobrego – napisała Hanna Gronkiewicz-Waltz w oświadczeniu rozesłanym do mediów, po tym jak okazało się, że referendum ws. jej odwołania odbędzie się 13 października.

Całe oświadczenie Hanny Gronkiewicz-Waltz:

Wniosek o referendum, komunikowany warszawiakom jako inicjatywa obywatelska, okazał się być w rzeczywistości politycznym sojuszem Ruchu Palikota i PiS-u. Widzieliśmy, kto przynosił karty z podpisami – byli i obecni działacze partyjni.

Jednak każdy mieszkaniec ma prawo oceniać krytycznie moje działania. Podczas spotkań z mieszkańcami staram się tłumaczyć nasze trudności i proszę o wyrozumiałość. Przekonuję, że nie powinniśmy zrezygnować z rozwoju Warszawy. Czasy stagnacji w Warszawie już były i nie przyniosły nic dobrego.

Wykorzystamy te 50 dni na pokazanie działań, jakie zrealizowaliśmy dla warszawiaków przez blisko siedem lat. Wraz z nowymi, młodymi osobami, których energię staram się spożytkować w pracy dla Warszawy, zmieniamy nasze miasto w jeszcze szybszym tempie niż dotychczas. I tak już pozostanie!

Podtrzymuję swoje stanowisko: kto uważa, że Warszawa pod moimi rządami zmienia się na lepsze, ten w dzień referendum zostanie w domu, a swojego wyboru dokona podczas właściwych wyborów w 2014 roku.

REFERENUM W WARSZAWIE 13 PAŹDZIERNIKA:

Referendum w stolicy
| tvn24

lata//ec