Prezydent i Pan Bilecik. Razem na czerwonym dywanie

Warszawa

Marcin Gula / tvnwarszawa.plPani prezydent i pan bilecik

Niekwestionowaną gwiazdą Dni Transportu Miejskiego był Pan Bilecik - maskotka Zarządu Transportu Miejskiego. W jego blasku "ogrzała się" nawet urzędująca prezydent Warszawy.

Za tło pozującym do zdjęć robił wyremontowany autobus chausson AH 48. Przed pojazdem rozłożono czerwony dywan, na którym nie zabrakło Hanny Gronkiewicz-Watlz.

- Może z Panem Bilecikiem – padła propozycja wspólnego zdjęcia, a prezydent stolicy nie odmówiła. W świetle kamer i obiektywów chwyciła maskotkę za dłoń i wspólnie pozowali przed zebranymi reporterami.

Komunikacja za darmo

To był jeden z akcentów Dni Transportu Miejskiego w Warszawie. W sobotę warszawiacy mogli zobaczyć w zajezdni autobusowej Woronicza wyremontowany autobus chausson.

Z kolei przez całą niedzielę warszawiacy mogą bez biletu jeździć autobusami, tramwajami, metrem oraz pociągami SKM, WKD i KM. W niedzielę obchodzimy dzień bez samochodu. Od godziny 10 do 17 będzie można zwiedzać stację postojową metra na Kabatach przy ulicy Wilczy Dół 5 , na pewno pojawi się też Pan Bilecik

CZYTAJ WIĘCEJ NA TEMAT

ran//ec