Prace na Trasie AK. "Druga noc z rzędu bez snu"

Warszawa

warszawa@tvn.plNocne prace na Trasie AK

Choć nocne prace na Trasie AK mają nie utrudniać zbytnio życia kierowcom, to na robotników burzących kładkę skarżą się okoliczni mieszkańcy.

"Kucie kładki przy ul. Gwiaździstej. W środku nocy. Druga noc z rzędu bez snu" – napisał na skrzynkę warszawa@tvn.pl jeden z internautów. Przesłał też nagranie.

Widać pracujących pod osłoną nocy robotników, słychać też dźwięk maszyn niosący się po okolicy. Jak już pisaliśmy, to część robót związanych z remontem trasy i mostu Grota. Rozbiórka kładki prowadzona jest w ten weekend, ale tylko nocami.

Nocne prace na Trasie AK
warszawa@tvn.pl
Mieszkańcy skarżą się na hałas
warszawa@tvn.pl

Remont do 2015 roku

W związku z remontem Trasy AK i mostu zamknięte są trzy przejazdy: wjazdy na most z Modlińskiej i Jagiellońskiej oraz zjazd z mostu na Wisłostradę w kierunku Łomianek. 8 listopada wyłączone zostaną kolejne trzy zjazdy: na prawym brzegu z Tarchomina w kierunku Marek, a na lewym z mostu na Wisłostradę w kierunku centrum i z Trasy AK na Gdańsk.

Zamknięta dla ruchu zostanie również północna jezdnia Trasy AK od ul. Modlińskiej do ul. Gwiaździstej. Ruch w obydwu kierunkach zostanie przełożony na jezdnię południową. Będą tam po dwa pasy ruchu w każdym kierunku

Od 9 listopada, w godzinach 6 – 22 na Trasie AK obowiązywać będzie zakaz jazdy dla tirów.

ran//ec