Poznajcie ostatnie szafiarki: Laylę, Natalię i Olę

Warszawa

| SEBASTIAO MOREIR/EPA/PAPfot

Finał programu "Moda z bloga" coraz bliżej. Już wiemy, że w ostatnim odcinku zobaczymy Annę Onopiuk i Celinę Wesołowską. Która z dziewczyn dołączy do grona finalistek? Przekonamy się za miesiąc. W minionym tygodniu Layla, Natalia i Ola zaprezentowały jury stylizacje na spacer.

fot
fot. TVN
| Ukraina/Zełenski apeluje do Putina ws. 24 marynarzy więzionych w Rosji

Kombinezony i słomkowe kapelusze to absolutny hit tego lata. Doskonale wie o tym Aleksandra Gąsiorowska, która właśnie w oparciu o te dwa modne elementy stworzyła swoją stylizację na spacer. "Fajnie wyglądasz, jesteś wysoką szczupłą dziewczyną, więc kombinezon jest jak najbardziej na miejscu, muszę jednak skrytykować twoje buty" - oceniła stylizację Oli przewodnicząca jury Dorota Williams. "Fajny ten kostium, ale nic poza tym, nie powalił" - komentowała Magdalena Zabierzowska. Aleksandra w tym odcinku otrzymała 11 punktów.

fot
fot. TVN
| Twitter/@gmfus

Brązowy kombinezon, duże etniczne korale i szeroki czarny pasek, oto propozycja Natalii Penar. "Nie ma tu tego czegoś. Ja szukam kreacji, szaleństwa, indywidualności, czegoś nowego" - powiedziała Dorota Williams. Stylizacją uczestniczki nie była zachwycona także Magdalena Zabierzowska która powiedziała krótko: "Jest to banalne". Makijaż Natalii został za to oceniony bardzo wysoko. Ewelina Niezgoda była zachwycona połączeniem kolorów. Uczestniczka zebrała 10 punktów.

fot
fot. TVN
| EPA/DANIEL GETACHEW

Ostatnia na wybiegu pojawiła się Layla. Dżinsowa kurtka, słomkowy kapelusz, biała sukienka i duża brązowa torba. Właśnie w takim, bardzo dziewczęcym wydaniu pojawiła się na wybiegu. Jurorki nie były jednak zachwycone. "Jesteście dziewczynami które mają inspirować i pokazywać przykład, a to jest zły przykład" powiedziała stanowczo Dorota Williams. 7 punktów, tyle uzbierała Layla.

A Wy zgadzacie się z opiniami jurorek? Która dziewczyna waszym zdaniem ubrała się najlepiej. Głosujcie już dziś.

REGULAMIN KONKURSU "MODA Z BLOGA"