Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Poznaj historię rapu

Warszawa

| TVN24 Kraków, KWP Krakówfot

Już w sobotę kolejna odsłona "Rap History Warsaw", imprezy poświęconej historii hip hopu. Na imprezie wystąpią STEEZ, a gościem specjalnym będzie, DJ TWISTER.

Twister pochodzi ze Szczecina i działa na scenie już od ponad 12 lat. Był członkiem jednego z pierwszych polskich rapowych składów - Snuza (Esenuzet). Jako didżej rozgrzewał publikę m.in. przed Das Efx, Jeru The Damaja, Killa Kellą, Defari'em, Cappadonną i Afu-Rą. Jest twórcą wielu mikstejpów oraz autorem serii Bangers On The Breaks. Jego setom zawsze towarzyszą dj'skie triki, skrecze oraz beatjugglingi.

"Rap History Warsaw" to cykl imprez poświęconych dziejom kultury hip-hop, która liczy już sobie grubo ponad 30 lat. W czasie tych trzech dekad hip-hop przeszedł długą drogę: od niszowej kultury miejskiej nowojorskich Afroamerykanów, po jeden z najważniejszych składników i stymulatorów współczesnej kultury masowej.

Podczas imprezy będzie można nabyć "CDBOX RHW 2001" z mikstejpem w wykonaniu Twistera (20 zł). Tytuły wszystkich numerów, które polecą tego wieczoru będą wyświetlane na trzech projektorach.

RAP HISTORY WARSAW 2001 feat. Twister & SteezButiklub, ul. Przeskok 25 marca, sobota, godz. 22Wstęp 10 zł