Przygotuj się na:

ZMIANY W SĄSIEDZTWIE CMENTARZY

Ze względu na Dzień Wszystkich Świętych w najbliższy weekend zmieni się organizacja ruchu w pobliżu stołecznych cmentarzy. Na wielu ulicach priorytet będzie miała komunikacja miejska, a na części z nich powstaną parkingi.

Pożar warsztatu na Woli. Płonęły garaże

Najnowsze

Dawid Krysztofiński /tvnwarszawa.plPożar na Woli

Na Woli palił się warsztat samochodowy. Ogień objął też sąsiednie garaże.

Straż pożarna informację o pożarze przy ulicy Sokołowskiej otrzymała około godziny 13.40. – Dostaliśmy zgłoszenie, że w garażu zapalił się samochód. Na miejsce wysłaliśmy pięć 5 zastępów – informował Piotr Antonowicz ze straży pożarnej.

Jak mówił Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl, pożar wybuchł w warsztacie samochodowym. – Ogień objął sąsiadujące z warsztatem garaże. Jest bardzo duże zadymienie – relacjonował.

Po godzinie 15 sytuacja wciąż nie była opanowana. - Zawalił się dach budynku. Na miejsce dojeżdżają kolejne zastępy - informuje Zieliński.

Z powodu konstrukcji budynku akcja przeciągnęła się do wieczora. - Musieliśmy rozebrać cały dach. Z powodu małej ilości miejsca nie mogliśmy manewrować wozami, co utrudniało działania - wyjaśnił o godzinie 21 Antonowicz. - Na miejscu są jeszcze trzy zastępy, które przelewają wodą pogorzelisko - dodał.

W sumie na miejsce przyjechało dwanaście zastępów.

Jedna osoba została poszkodowana. Z oparzeniami trafiła do szpitala.

wp