Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ochocie i Ursynowie

Na Ochocie startują prace poprzedzające przebudowę niebezpiecznego skrzyżowania Grójeckiej z Harfową i Racławicką Z kolei w weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Pożar w Zaborowie. Policjanci ranni podczas próby zatrzymania

TVN Warszawa

Marta_Aleksandra/Kontakt24Pożar w Zaborowie

Sześć zastępów straży pożarnej gasiło pożar zakładu produkującego artykuły samochodowe w Zaborowie koło Warszawy. Podczas próby zatrzymania uciekającego mężczyzny ranni zostali dwaj policjanci. Przyczyną pożaru mogło być podpalenie. Informacje otrzymaliśmy od Marty_Aleksandry, Reporterki 24.

Ogień pojawił się około godziny 18.30 w części biurowej zakładu. - Pożar wybuchł na terenie części biurowej budynku. W gaszeniu brało udział sześć zastępów straży pożarnej. W czasie wybuchu w budynku była jedna osoba. Nie wiadomo, czy odniosła jakieś obrażenia - poinformował st. kpt. Tomasz Sobkiewicz z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie. Jak dodał, sytuacja jest opanowana.

Niewykluczone, że przyczyną pożaru mogło być podpalenie.

Ranni policjanci

Na miejscu zdarzenia pojawili się także policjanci. Zauważyli mężczyznę, który usiłował uciec na dach. Podczas próby zatrzymania mężczyzny najprawdopodobniej doszło do szarpaniny, policjanci zostali ranni, ale ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Czytaj także na Kontakcie 24.

Kontakt 24/js,db//ja