Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Pożar w przychodni. "Ewakuowano około 150 osób"

Warszawa

Artur Węgrzynowicz/ tvnwarszawa.plEwakuowano około 150 osób

W przychodni na Racławickiej doszło do niewielkiego pożaru. - Podpaliły się materiały biurowe i ulotki - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz.

Do pożaru w przychodni doszło we wczesnych godzinach przedpołudniowych. - W pomieszczeniu około 30 metrowym pożar był na około 1 metrze kwadratowym - mówi Artur Laudy z zespołu prasowego PSP.

Ewakuacja 150 osób

Jak relacjonuje reporter, pożar był niewielki, został szybko opanowany przez strażaków. Na miejscu są dwa zastępy straży pożarnej i policja. - Po przewietrzeniu lokal będzie udostępniony - mówi Węgrzynowicz.

- Zadymienie było spore, w związku z tym ewakuowano około 150 osób - informują strażacy. Mimo, że pożar był niewielki, zadymienie było spore. - Ewakuowaliśmy około 150 pracowników i pacjentów przychodni - mówi Laudy.

- Nie ma poszkodowanych, obecnie trwa wietrzenie pomieszczenia - dodaje.

Ponowne oddanie pomieszczenia do użytku planowane jest na godz. 13.00 - mówi Węgrzynowicz.

kś//ec