Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

Najnowsze

Pożar przy Nałęczowskiej

Najnowsze

Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plPożar przy Nałęczowskiej

Wieczorem przy ul. Nałęczowskiej doszło do pożaru pustostanu. Z ogniem walczyły cztery zastępy strażackie. Nikomu nic się nie stało.

- Ogień wybuchł na pierwszym piętrze budynku przy ul. Nałęczowskiej 33. Strażacy wycięli krzaki, aby mieć dostęp do płonącego obiektu. Najpierw gasili od zewnątrz, potem w maskach weszki do środka - relacjonuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.

Jak informuje straż pożarna, budynek był pustostanem. – Nikomu nic się nie stało. Pożar szybko udało się opanować. Obecnie trwa akcja dogaszanie - mówi Tomasz Sitek ze straży pożarnej.

Na miejscu były cztery zastępy straży pożarnej.

su/b