Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Najnowsze

Pożar na budowie. "Zapalił się gaz w instalacji"

Najnowsze

Tomasz Zieliński/ tvnwarszawa.plPożar na budowie

- Na terenie budowy w Rembertowie ulatniał się gaz. Doszło do zapłonu – podaje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. Na czas akcji straży były utrudnienia w ruchu.

Nikomu nic się nie stało - podaje stołeczna straż pożarna. Na miejsce pojechały trzy jednostki. Według relacji strażaków, zapalił się gaz w instalacji.

- Wszystko działo się w nowym budynku, który nie jest jeszcze oddany do użytku. Doszło do ujścia gazu i zapłonu. Strażacy odłączyli gaz - mówi Grzegorz Trzeciak ze straży pożarnej.

Pożar na budowieWłodek | Kontakt24

Strażacy nie gasili samego płomienia, chłodzili rurę, ale nie w miejscu, w którym wydobywał się płomień. - Dlatego, że obłok gazowy może być bardziej niebezpieczny, niż sam gaz - dodaje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Utrudnienia

Na czas akcji zamknięty został rejon skrzyżowania Chruściela z Paderewskiego. Jak podał ZTM, autobusy linii 143 ,153, 196, 199, 215, 225 skierowano na objazdy.

ran/mz