Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Pożar hali w Żyrardowie

Warszawa

Kontakt 24/ Michał PłaskaPożar pod Warszawą

Ogień trawił remontowaną halę w Żyrardowie. Prawdopodobnie zaprószono w niej ogień - informowała straż. Na miejscu było dziewięć zastępów. Pierwszą informację i film, na którym widać akcję straży, otrzymaliśmy na Kontakt 24.

- Na terenie hali były prowadzone prace remontowe. Najprawdopodobniej został zaprószony ogień - powiedział dyżurny straży pożarnej w Żyrardowie.

Na miejscu, przy ul. Kościuszki, pojawiło się dziewięć zastępów. - Po przyjeździe naszych jednostek, budynek w większości był już objęty ogniem - tłumaczył strażak. Na nagraniu, które otrzymaliśmy na Kontakt 24 widać, że z hali niewiele pozostało.

Według informacji, które przekazał redakcji Kontaktu 24 dyżurny straży, nikt nie został poszkodowany. Pracownicy opuścili teren hali jeszcze przed przyjazdem służb. Zgłoszenie w sprawie pożaru wpłynęło kilka minut przed godziną 11.

Czytaj też na Kontakcie 24.

ank/popi