Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

Najnowsze

Pożar domu we Włochach

Najnowsze

Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.plPożar we Włochach

W czwartek przed południem, we Włochach doszło do pożaru domu jednorodzinnego. Ewakuowano trzy osoby. Jedna trafiła do szpitala. Trwa akcja strażaków. Na miejscu jest pięć zastępów straży pożarnej.

- Pali się poddasze domu przy ul. Starowiejskiej 19 - relacjonował przed 11.00 Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. – Strażacy ewakuowali starszą kobietę. Obecnie jest pod opieką pogotowia ratunkowego - dodał.

Jak poinformowała straż pożarna, ewakuowano w sumie trzy osoby. - Nie mam informacji o ofiarach śmiertelnych - powiedział mł. kpt. Grzegorz Mszyca, rzecznik straży pożarnej. Jak jednak dodał, jedna osoba trafiła do szpitala.

Przed 12.00 pożar udało się ugasić. - Obecnie trwa oddymianie pomieszczeń - informuje Zieliński.

Pożar domu we Włochachtargeo.pl

su/roody