Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Najnowsze

Odnaleźli linię produkcyjną narkotyku. 37-latek aresztowany

Najnowsze

Źródło:
tvnwarszawa.pl
KSPZatrzymany mężczyzna odpowie za produkcję 4CMC

Stołeczni policjanci namierzyli w powiecie żyrardowskim linię produkcyjną substancji psychotropowej 4CMC. Na miejscu zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który odpowie za wytwarzanie i posiadanie znacznej ilości narkotyku. Grozi mu więzienie.

Jak podała Komenda Stołeczna Policji, z informacji funkcjonariuszy z wydziału do walki z przestępczością narkotykową wynikało, że jeden z mieszkańców powiatu żyrardowskiego może zajmować się produkcją zakazanych substancji.

Odpowie za produkcję 4CMC KSP

W mieszkaniu, budynku gospodarczym, samochodzie

Po wejściu do mieszkania i budynków gospodarczych natrafili na linię produkcyjną i odczynniki chemiczne. - Wszystko to miało służyć do wytwarzania substancji psychotropowej o nazwie 4CMC - informuje Edyta Adamu z KSP. - Funkcjonariusze zabezpieczyli również cztery i pół litra gotowej substancji oraz znaczne ilości nieznanych, jak dotąd, substancji chemicznych wykorzystywanych w procesie produkcji - dodaje.

Policjanci przeszukali także samochód, należący do zatrzymanego 37-latka, w którym znaleźli ponad 11 gramów 4CMC.

Odpowie za produkcję 4CMC KSP

Zarzuty i areszt dla 37-latka

Mężczyzna został przewieziony do Komendy Stołecznej Policji, gdzie usłyszał zarzuty wytwarzania i posiadania substancji odurzających. Może mu grozić kara grzywny i co najmniej trzy lata więzienia.

Decyzją sądu 37-latek został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Jak podkreśla Adamus, "sprawa ma charakter rozwojowy". Policjanci ustalają osoby, do których miał trafić narkotyk i dostawców materiałów do jego produkcji.

b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KSP