Przygotuj się na:

Protest, koncert i dwa biegi. Objazdy i zakazy parkowania

Weekendowe utrudnienia rozpoczną się od piątkowego protestu klimatycznego. Kierowcy powinni też przygotować się na zmiany w parkowaniu związane z sobotnim koncertem kolęd na placu Zamkowym. Na Bielanach odbędą się w niedzielę dwa biegi. Spowoduje to zamknięcie części ulic.

  Poważny wypadek pod Kołbielą. "Kobieta w stanie ciężkim"

  TVN Warszawa

  Paweł Łukomski / warszawa@tvn.plWypadek na drodze krajowej numer 17

  Na drodze krajowej numer 17 samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Ranna kobieta została przetransportowana śmigłowcem do szpitala.

  Jak informuje aspirant Anna Wasilewicz z komendy w Otwocku, do wypadku doszło w miejscowości Lubice pod Kołbielą. - Toyota yaris zderzyła się z samochodem ciężarowym marki Man. Ranna została 23-letnia kobieta kierująca autem osobowym - mówi policjantka.

  "Zjechała na przeciwległy pas"

  Jak zaznacza, na miejsce przyleciał helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował poszkodowaną do szpitala przy Szaserów. - Jest ona w stanie ciężkim - dodaje Wasilewicz.

  Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kobieta jechała od strony Lublina i tuż przed zderzeniem zjechała na przeciwległy pas ruchu. Funkcjonariusze będą szczegółowo wyjaśniać okoliczności wypadku.

  44-letni kierowca mana był trzeźwy.

  Droga zablokowana była w obu kierunkach. Policja sugerowała objazd przez Górę Kalwarię.

  ran/b