Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Potrąciła 14-latkę i odjechała. Szuka jej policja

Warszawa

targeoMiejsce potrącenia

Policja z Piaseczna poszukuje kierującej nissanem, która w styczniu miała potrącić 14-latkę i uciec z miejsca zdarzenia.

Nastolatka została potrącona 23 stycznia przy skrzyżowaniu ulic Puławskiej i Kusocińskiego w Piasecznie. Funkcjonariuszom udało się ustalić, że numery rejestracyjne nissana - zaczynają się na "WPI 33".

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że ciemnoczerwony lub bordowy samochód potrącił dziewczynę około godziny 8.50. Kierująca nim kobieta, miała nie zatrzymać się i nie udzielić pomocy poszkodowanej dziewczynie.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu okoliczności tego wypadku i danych osobowych kobiety kierującej nissanem lub jej miejsce zamieszkania proszone są o pilny kontakt z wydziałem dochodzeniowo- śledczym Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie tel. 22 60 45 211, 60 45 213 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

Zobacz też: "Wyprzedzał na podwójnej ciągłej. Niebezpieczny rajd po Targówku"

Rajd mercedesa po Targówku
Kontakt 24

md/b