Potrącił śmiertelnie 16-latkę i uciekł. Policja szuka czarnego mercedesa


Śmiertelne potrącenie na TargówkuTomasz Zieliński /tvnwarszawa.pl

Policja szuka sprawcy śmiertelnego wypadku przy ul. Św. Wincentego. Kierowca potrącił 16-latkę i uciekł z miejsca zdarzenia. Kobieta zmarła na miejscu. Poszukiwany pojazd to czarny mercedes. Policjanci sprawdzają też monitoring.

Do śmiertelnego wypadku doszło w poniedziałek na ul. św. Wincentego, w kierunku wyjazdu z miasta.

O tragedii pisaliśmy na tvnwarszawa.pl.

- Cały czas szukamy kierowcy i samochodu, kontrolujemy miejsca, gdzie mógł porzucić pojazd - przekazała we wtorek rano Paulina Onyszko z komendy rejonowej na Targówku.

Jak informuje nasz reporter Artur Węgrzynowicz, policjanci zabezpieczyli monitoring z miejsca zdarzenia.

Paulina Onyszko potwierdza, że policjanci sprawdzają nagrania. Jak ustalili policjanci, pierwsza litera na rejestracji poszukiwanego mercedesa to: W(…).

Uciekł z miejsca wypadku

Śmiertelne potrącenie miało miejsce około godz. 15:40. Kierowca czarnego mercedesa potrącił kobietę. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia. Jak doprecyzowali policjanci we wtorek - zmarła miał 16 lat.

Na miejscu wypadku był też reporter tvnwarszawa.pl. - W pobliżu nie ma przejścia dla pieszych. Możliwe, że kobieta przechodziła przez ulicę w niedozwolonym miejscu - powiedział Tomasz Zieliński.

Te informacje potwierdza policja. - Z oględzin wynika, że najbliższe przejście jest około 130 metrów od miejsca potrącenia - przekazała nam Onyszko.

Zobacz materiał naszego reportera:

Śmiertelne potrącenie na Targówku
Śmiertelne potrącenie na TargówkuTomasz Zieliński /tvnwarszawa.pl

Policja prosi o pomoc

Wszyscy, którzy byli świadkami tego wypadku, bądź posiadają informacje, które pomogą w ustaleniu sprawcy tego zdarzenia, proszeni są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa VI, ul. Jagiellońska 51, tel. całodobowy 022 603 75-55, 022 603 75-56.

kś/sk

Pozostałe wiadomości