Przygotuj się na:

ZMIANY W SĄSIEDZTWIE CMENTARZY

Ze względu na Dzień Wszystkich Świętych w najbliższy weekend zmieni się organizacja ruchu w pobliżu stołecznych cmentarzy. Na wielu ulicach priorytet będzie miała komunikacja miejska, a na części z nich powstaną parkingi.

Potrącenie w al. KEN. Poważnie ranne dziecko w szpitalu

Najnowsze

Tomasz Zieliński/ tvnwarszawa.plPotrącenie na przejściu dla pieszych

Kobieta z małym dzieckiem została potrącona w alei Komisji Edukacji Narodowej. - Poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala - relacjonował reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.

Do wypadku doszło na wysokości nr 20 alei Komisji Edukacji Narodowej. Zamknięta była jezdnia w kierunku Wąwozowej.

- Potrącone zostały dwie osoby: matka z około 4-letnim dzieckiem. Przypadkowo w tym miejscu był patrol straży miejskiej, który jako pierwszy udzielił pomocy poszkodowanym. Potem przyjechały wezwane dwie karetki - informował reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.

Jak dodał, dziecko poważnie ranne zostało razem z matką zabrane do szpitala. - Obecnie trwają oględziny terenu przez policjantów - mówił Zieliński.

Policja potwierdzała. - Kobieta z dzieckiem została potrącona na pasach przez kierowcę toyoty. Oboje trafili do szpitala. Kierowca był trzeźwy. Na miejscu policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Będzie w tej sprawie prowadzone dochodzenie - podawała Agnieszka Włodarska z sekcji prasowej stołecznej komendy.

Na początku marca doszło w tym miejscu do tragicznego wypadku. Ojciec z synem zostali potrąceni przez samochód. Starszy z mężczyzn zmarł:

Wypadek na UrsynowieTomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl

skw/r/jb