Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Pościg za włamywaczem. Uciekł pociągiem

Warszawa

TVN24Włamywacz uciekł pociągiem

Trwają poszukiwania mężczyzny, który w poniedziałek włamał się do jednego z domów w Międzyborowie (woj. mazowieckie). Mężczyzna uciekł i wsiadł do pociągu, po czym zerwał hamulec i zbiegł. Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy na Kontakt 24 od jednego z internautów.

Informację o incydencie potwierdziła w rozmowie z Kontaktem 24 asp. Katarzyna Zych, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Uciekał pociągiem

Jak ustaliła Zych, dwóch mężczyzn włamało się do domu jednorodzinnego w Międzyborowie. Jednego z włamywaczy policjantom udało się ująć na miejscu, tuż po incydencie. Natomiast drugi wsiadł do pociągu. W trakcie jazdy zerwał hamulec i uciekł.

- 20-letni mężczyzna, którego udało się zatrzymać miał przy sobie przedmioty z włamania, przede wszystkim złotą biżuterię. Będzie przesłuchiwany - poinformowała we wtorek rano Zych. - Drugi włamywacz, który uciekł, porzucił plecak w którym również znalezione zostały skradzione przedmioty - dodała rzeczniczka.

Zauważył ich sąsiad

Jak powiedziała policjantka, w momencie włamania w budynku nie było nikogo z domowników. Dwie podejrzane osoby zauważył sąsiad.

W poszukiwania mężczyzny zaangażowana jest policja z Grodziska Mazowieckiego.

CZYTAJ RÓWNIEŻ NA KONTAKCIE 24