Pościg, wybita szyba i trzech pijanych w hondzie

Warszawa

| Fakty o Świecie TVN24 BiSfot

Trzech mężczyzn uciekało przed policją drogą krajową nr 50. Kiedy udało się ich zatrzymać, okazało się, że są pijani, do tego agresywni – jeden z nich wybił szybę w radiowozie. Wszyscy trafili do policyjnej celi.

Mężczyźni narozrabiali w dyskotece niedaleko Grójca. Zanim na miejsce przyjechała policja zdążyli wsiąść do samochodu i uciec. W pościg za nimi ruszyli policjanci.

Hondę, którą uciekali udało się zatrzymać dopiero w Górze Kalwarii. Tam przed mostem policjanci zablokowali im drogę ucieczki. Mężczyźni byli bardzo agresywni i wulgarni. Nie chcieli wykonywać poleceń funkcjonariuszy i okazać dokumentów. Jeden z nich, Krzysztof G. wybił szybę w radiowozie.

Wszyscy byli pijani

Jak się okazało, wszyscy trzej byli nietrzeźwi. 22-letni Sebastian P. kierujący autem miał ponad 1,3 promila alkoholu, 21-letni Krzysztof G. 0,8 promila a trzeci z nich miał ponad 1,4 promila.

Mężczyźni trafili do policyjnych cel. Sebastian P. będzie odpowiadał za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, Krzysztof G. za uszkodzenie mienia.

par