Przygotuj się na:

ZMIANY W KODEKSIE RUCHU

Szóstego grudnia wchodzą w życie nowe przepisy o tworzeniu drogowych korytarzy życia oraz jazdy na suwak.

Poranek z deszczem

Warszawa

Maciej Wężyk /tvnwarszawa.plDeszczowy początek tygodnia

Ciemne chmury zakryły niebo nad Warszawą. Od rana w stolicy pada deszcz. Po południu będzie jednak lepiej – uspokaja synoptyk TVN Meteo Artur Chrzanowski.

Na początku tygodnia Warszawiacy zanucić mogą piosenkę "Ciągle pada". Na szczęście pogoda ma się poprawić i to już koło południa. – Padać będzie mniej więcej do południa. Około godziny 13 zacznie się przejaśniać – mówi Chrzanowski. Nie wyklucza jednak przelotnego deszczu. Niestety spodziewać się go możemy przez cały tydzień. Za to nie będzie można narzekać na temperaturę. Pod koniec tygodnia termometry pokażą powyżej 20 stopni.

23.04.2012 poniedziałek

Zachmurzenie umiarkowane i duże z przelotnymi opadami deszczu. Temp. maks. 15˚C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie w Warszawie około południa 994 hPa, lekko spada.

24.04.2011 wtorek

Zachmurzenie umiarkowane i duże z przelotnymi opadami deszczu. Temp. maks. 18˚C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

25.04.2011 środa

Zachmurzenie umiarkowane i duże z przelotnymi opadami deszczu. Temp. maks. 15˚C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.

26.04.2012 czwartek

Słonecznie. Temp. maks. 20˚C. Wiatr umiarkowany i dość silny, z kierunków południowych.

27.04.2012 piątek

Zachmurzenie małe i umiarkowane, przejściowo duże z niewielkimi przelotnymi opadami deszczu. Temp. maks. 24˚C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.

WIĘCEJ O POGODZIE NA TVNMETEO.PL.

wp/par