Położą asfalt na Marymonckiej. Trzy dni utrudnień

Warszawa

ZTMObjazdy zamkniętej Marymonckiej

Od czwartku do niedzieli kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z utrudnieniami na ulicy Marymonckiej. Wodociągowcy będą zamykać kolejne fragmenty ulicy, by odtworzyć asfalt po głębokich wykopach związanych z budową kolektora ściekowego.

Od czwartku, 1 października od godz. 22.00 do piątku, 2 października do godz. 22.00 na odcinku od Mostu Północnego do ul. Lindego wyłączona z ruchu będzie jezdnia prowadząca do centrum.

Objazd zostanie poprowadzony Wisłostradą lub ul. Kasprowicza. Na jezdni wschodniej ruch będzie odbywał się ruch wyłącznie w kierunku mostu.

W tym czasie inaczej pojadą autobusy linii: 103, 181, 303, N41 i N46.

W piątek inny odcinek

Z kolei id piątku, 2 października od godz. 22 do niedzieli, 4 października w nocy zamknięty będzie odcinek od skrzyżowania z ul. Lindego do ul. Podczaszyńskiego.

Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Przy Agorze – Kasprowicza – Podczaszyńskiego. Nie będzie możliwości przecięcia Marymonckiej w ciągu al. Zjednoczenia.

Swoje trasy zmienią linie: 103, 121, 181, 197, N46. Utrudnienia związane są z remontem nawierzchni jezdni po budowie kolektora Burakowskiego bis.

Czytaj więcej o tej inwestycji

jb/sk