Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Policyjny pościg zakończony kraksą

Warszawa

Lech Marcinczak/ tvnwarszawa.plPolicja ścigała audi

Rozbiciem nieoznakowanego radiowozu i audi zakończył się policyjny pościg na ulicy Broniewskiego. - Jak wynika z relacji świadków do szpitala trafił pasażer z uciekającego auta - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak.

Zderzenie nieoznakowanego policyjnego auta z audi było finałem pościgu. - Jak wynika z relacji świadka, po zatrzymaniu się samochodów, policjanci szybko wyciągnęli dwie osoby z audi. Pasażer został przewieziony do szpitala, natomiast kierowcy nic się nie stało - mówi Lech Marcinczak.

Policyjna akcja zakończyła się na ulicy Broniewskiego przed al. Armii Krajowej w kierunku Bielan. Rozbite auta blokują jeden pas jezdni.

- Na miejscu pojawiło się pięć radiowozów, i tyle samo aut nieoznakowanych, umundurowani policjanci i ci w kominiarkach - wylicza reporter tvnwarszawa.pl. - Zaraz za karetką z poszkodowanym z audi pojechał radiowóz - dodaje.

Finał policyjnego pościgu | Lech Marcinczak/ tvnwarszawa.pl
Policyjny pościg | Lech Marcinczak/ tvnwarszawa.pl
Policyjny pościg | Lech Marcinczak/ tvnwarszawa.pl
Policyjny pościg | Lech Marcinczak/ tvnwarszawa.pl
Policyjny pościg | Lech Marcinczak/ tvnwarszawa.pl

skw