Policyjna infolinia na Święto Niepodległości

Najnowsze

sxc.huInfolinia policyjna na 11 listopada 22 603-80-38

W związku z Marszem Niepodległości, Biegiem Niepodległości i innymi zaplanowanymi na poniedziałek manifestacjami, poruszanie się tego dnia po mieście będzie mocno utrudnione. Dlatego stołeczna policja postanowiła uruchomić specjalną infolinię. O sytuacji na drogach będzie też informować na portalach społecznościowych.

Infolinia zostanie uruchomiona w poniedziałek o godz. 8.00. Pod numerem tel. 22 603 80 38 warszawiacy, jak i turyści będą mogli zasięgnąć wszystkich informacji o utrudnieniach w komunikacji.

Policja zapewnia, że na bieżąco będzie aktualizowana strona internetowa komendy stołecznej www.policja.waw.pl. Aktualne wpisy ma dodawać także na swoim profilu na popularnym portalu społecznościowym.

Zmiany w komunikacji miejskiej

Uroczystości, bieg i marsze spowodują zmiany w komunikacji miejskiej – innymi trasami będą kursowały autobusy i tramwaje. Szczegółowe informacje na stronie Zarządu Transportu Miejskiego

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu można znaleźć na stronie Biura Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym. Tam też można zamówić bezpłatną usługę powiadamiania SMS oraz newsletter o utrudnieniach w ruchu w Warszawie.

Relację z wydarzeń 11 listopada przeprowadzi także portal tvnwarszawa.pl.

ij/b

Źródło zdjęcia głównego: sxc.hu