Policjanci wyciągali pijanego z auta. Kierowcę zatrzymał świadek

Warszawa

Kontakt24W zielonce zatrzymano pijanego kierowcę

- Policjanci musieli siłą wyciągnąć pijanego kierowcę z nissana - relacjonuje internauta, który na Kontakt 24 przesłał zdjęcia z podwarszawskiej Zielonki. Jak się okazało, funkcjonariuszy powiadomił uczestnik ruchu, który zauważył jadące wężykiem auto i uniemożliwił pijanemu kierowcy dalszą podróż.

Do interwencji doszło około godziny 17 na skrzyżowaniu ulic Kolejowej i Piastowskiej w Zielonce.

- Jeden z kierowców, który jechał za osobowym nissanem zauważył, że auto jedzie wężykiem, co jakiś czas się zatrzymuje i stwarza zagrożenie dla uczestników ruchu. Kiedy nissan zatrzymał się przed skrzyżowaniem, świadek podbiegł do auta. Upewnił się, że kierowca jest kompletnie pijany, zabrał ze stacyjki kluczyki i powiadomił policję - poinformował redakcję Kontaktu 24 Tomasz Oleszczuk z Komendy Stołecznej Policji.

Jak dodał, w pobliżu był komisariat i policjanci szybko zjawili się na miejscu. - Próbując wylegitymować kierowcę zaczął on stawiać opór w związku z czym policjanci musieli użyć siły - relacjonował policjant.

Kierowcy została pobrana krew. - Mężczyzna dostał wezwanie i po wytrzeźwieniu ma się stawić na komendzie - powiedział Oleszczuk.

Czytaj też na Kontakt24.

js/tka