Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ochocie i Ursynowie

Na Ochocie startują prace poprzedzające przebudowę niebezpiecznego skrzyżowania Grójeckiej z Harfową i Racławicką Z kolei w weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Policja znalazła właściciela mercedesa. Nie wiadomo, czy to on prowadził

TVN Warszawa

Tomasz Zieliński /tvnwarszawa.plŚmiertelne potrącenie na Targówku

Zabezpieczono odciski palców z mercedesa, który w zeszłym tygodniu śmiertelnie potrącił 16-latkę na ul. Św. Wincentego. - Przekazaliśmy je do dalszych badań. Nadal szukamy sprawcy, ale wiemy już, kto jest właścicielem auta - poinformowała policja.

Policjanci znaleźli porzucone auto w sobotę. Znany jest właściciel, natomiast policja oraz prokuratura ciągle szukają sprawcy wypadku.

- Cały czas próbujemy ustalić, kto kierował mercedesem. Zabezpieczyliśmy ślady daktyloskopijne, które zostały przekazane do badań. Między innymi sprawdzimy czy są już w naszej bazie danych - poinformował prokurator Artur Oniszczuk z Prokuratury Rejonowej Warszawa Praga-Północ.

- Policjanci zabezpieczyli samochód i przeprowadzili jego oględziny. Wedle wszelkiego prawdopodobieństwa to pojazd, który uczestniczył w śmiertelnym potrąceniu - tłumaczył. Jak dodał, sekcja zwłok potrąconej 16-latki już się odbyła. - Wyniki nie są jeszcze znane - powiedział.

- Jak dotąd nikt w tej sprawie nie został zatrzymany - przekazała Paulina Onyszko z komendy na Targówku.

W środę informowaliśmy, że na policję zgłaszają się świadkowie oraz pojawiają się nowe informacje w tej sprawie.

Uciekł z miejsca zdarzenia

Stołeczni funkcjonariusze sprawcy śmiertelnego wypadku na Targówku poszukują od ubiegłego poniedziałku. O tragedii pisaliśmy na tvnwarszawa.pl. Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem praskiej prokuratury. Na ul. św. Wincentego kierowca czarnego mercedesa potrącił 16-latkę i odjechał z miejsca zdarzenia.

Śmiertelne potrącenie na Targówku
Tomasz Zieliński /tvnwarszawa.pl

ło/r