Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Policja zamknęła ulice w Legionowie

Warszawa

Policja w Legionowie apeluje, aby kierowcy nie zbliżali się w rejon pożaru hali magazynowej. Ul. Sikorskiego, Szarych Szeregów i Fabryczna są wyłączone z ruchu. Utrudnienia mogą się pojawić także w okolicach – ostrzega policja.

- Funkcjonariusze wytyczają objazdy w najbliższej okolicy ul. Sikorskiego, gdzie trwa akcja straży pożarnej – informuje Dorota Sitarska z policji w Legionowie. Zamknięte są także ulice Szarych Szeregów oraz Fabryczna. Jak dodaje Sitarska, kierowcy muszą się także liczyć z chwilowymi utrudnieniami w samym Legionowie.

- Na trasie do Legionowa oraz w samym mieście nie ma większych utrudnień, ale na czas przejazdu samochodów straży pożarnej możemy wstrzymywać chwilowo ruch – ostrzega Sitarska.

Wielki pożar w Legionowie

Przed południem zapaliła się hala magazynowa. W akcji gaśniczej uczestniczyło kilkadziesiąt jednostek straży pożarnej. Ewakuowano urząd starostwa powiatowego i inne pobliskie zabudowania.

bf/par/mz//ec