Przygotuj się na:

WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH - EKSPRESOWE AUTOBUSY

Ratusz poinformował, że w najbliższy weekend zostaną uruchomione trzy dodatkowe linie autobusowe. Będą dowoziły mieszkańców w okolice cmentarzy.

Policja z Legionowa szuka 31-latki. Wyjechała do Warszawy i nie wróciła

Najnowsze

kspPoszukiwana Anna Buczacka

Policjanci z Legionowa poszukują 31-letniej Anny Buczackiej. Każdy kto może mieć jakiekolwiek informacje na temat pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji.

Kobieta 12 lipca 2015 roku w godzinach popołudniowych opuściła swoje miejsce zamieszkania. Rodzicom powiedziała, że jedzie spotkać się ze swoim chłopakiem Bartkiem. Cztery dni później kontaktowała się ze swoją matką, której powiedziała, że jest w Warszawie. Kontakt ponowiła dwa dni później.

Z informacji posiadanych przez policję wynika, że kobieta, co najmniej do 24 lipca nie opuszczała stolicy. Od tego momentu jej kontakt z rodziną urwał się.

Rysopis

Poszukiwana kobieta ma jasne oczy. Jej wzrost to 161-165 cm. Jest szczupła. Ma proste, ciemne, długie włosy.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat jej pobytu proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Legionowie: ul. Jagiellońska 26B, tel. (22) 604 82-13, (22) 774-27-77. Bądź z najbliższą jednostką policji: tel. 112 lub 997.

ep

Źródło zdjęcia głównego: ksp