Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Policja wyłowiła z Wisły zwłoki człowieka

Warszawa

Ciało wyłowione z Wisły

Ciało odkryto w rzece w Łomiankach. Na razie nieznana jest przyczyna śmierci znalezionej osoby.

Policja została zaalarmowana przed południem przez przechodnia, który zobaczył ciało w rzece. - Na miejscu są policjanci i prokurator - mówi Tomasz Oleszczuk z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

I dodaje: - Będziemy ustalać szczegóły zdarzenia. Teren został zabezpieczony.

Policja nie podaje żadnych szczegółów o zmarłej osobie. Nie wiadomo w jakim była wieku, jakie mogły być przyczyny jej śmierci, ani nawet czy to kobieta czy mężczyzna.

Bezpiecznie nad wodą

O bezpieczeństwie nad wodą przy okazji długiego weekendu przypominają służby.

"Wybierajmy strzeżone kąpieliska i miejsca wyznaczone do kąpieli. Korzystajmy tylko z pewnego i sprawnego sprzętu pływającego. Nie wchodźmy do wody po spożyciu alkoholu ani po wytężonym wysiłku fizycznym, nie przeceniajmy również swoich umiejętności pływackich ani sprawności fizycznej. Zwracajmy uwagę zwłaszcza na bawiące się na brzegu dzieci" - czytamy na stronie Komendy Stołecznej Policji.

W Wiśle znaleziono zwłokiTomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl
wideo 2/3

kz/pm