Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Policja uruchomiła infolinię o utrudnieniach

Warszawa

TVN24Maciej Karczyński o meczu

- Przyjedźcie sporo wcześniej i komunikacją miejską, nie własnymi samochodami - apeluje policja przed meczem Legii z hiszpańską Sevillą. Najświeższe informacje na temat utrudnień można uzyskać, dzwoniąc na policyjną infolinię.

Policja, traktuje dzisiejszy mecz jako sprawdzian przed mistrzostwami Europy. - Jest to kolejny test dla nas pod względem działań policji wokół stadionu, współdziałania na tym obiekcie, jak i również kooperacji z innymi podmiotami i instytucjami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo - wylicza Maciej Karczyński, rzecznik komendy stołecznej. - Jesteśmy zwarci i gotowi - podsumowuje rzecznik.

Specjalna infolinia o utrudnieniach

Choć na dzisiejszym, spotkaniu nie będzie kompletu widzów i tak należy spodziewać sie sporych utrudnień. Uliczki wokół Narodowego będą zamknięte.

- Chcemy zaapelować do kibiców, aby - tak jak ostatnim razem - przyjechali komunikacją miejską i wcześniej. Zostanie otwarta trzecia brama na stadion, od strony ul. Sokolej - mówi Karczyński. Policja uruchomiła też infolinię 22 60 38 038, która jest czynna od godz 15. 00. Pod tym numerem można uzyskać bieżące informacje na temat sytuacji w okolicy stadionu.

CZYTAJ TEŻ O ORGANIZACJI RUCHU

ec/mz