Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Policja uruchamia infolinię na Święto Niepodległości

Warszawa

tvnwarszawa.plPolicja uruchomi infolinię

Na czas zmasowanych utrudnień związanych z manifestacjami, które mają odbyć się w Warszawie 11 listopada, stołeczna policja uruchamia specjalną infolinię. Będzie działała w niedzielę od godz. 8.

"Pod numerem telefonu 22 60-38-038 zarówno warszawiacy, jak i wszyscy ci, którzy odwiedzą w tym czasie stolicę, mogą dowiedzieć się o bieżących utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchu drogowego w związku z odbywającymi się tego dnia zgromadzeniami" – zapewniają w komunikacie stołeczni policjanci.

Informacje na bieżąco

Numer będzie obsługiwany przy sztabie w komendzie stołecznej, gdzie na bieżąco napływać będą informacje o sytuacji na drogach. Funkcjonariusze odpowiedzą na pytania dotyczące ograniczeń w parkowaniu, wyznaczonych objazdów i wyłączeń w ruchu.

Utrudnienia będą dotyczyć centrum miasta. Zamykane będą główne ulice, komunikacja miejska zostanie skierowana na objazdy.

11 zgromadzeń

Na niedzielę zaplanowano 11 zgromadzeń - z czego cztery dotyczą Marszu Niepodległości. To zgromadzenie będzie najbardziej liczne, ma w nim wziąć udział nawet 50 tysięcy osób. Środowiska prawicowe przejdą od ronda Dmowskiego do pomnika Dmowskiego na placu Na Rozdrożu. Dokładne trasy wszystkich zgromadzeń nie są podawane, aby nie zakłócać ich przebiegu.

CZYTAJ WIĘCEJ NA TEN TEMAT

ran//ec