Policja szuka zabójcy

Warszawa

| facebook.com, Agencja Gazetafot. KSP

Policja opublikowała portret pamięciowy jednego z podejrzanych o zabójstwo 50-letniego mężczyzny, który został zamordowany 18 listopada w Błędowie koło Pomiechówka.

Funkcjonariusze z wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw prowadzą pod nadzorem prokuratury apelacyjnej sprawę zabójstwa 50-letniego mężczyzny w Błędowie pod koniec ubiegłego roku. Na podstawie zebranych informacji policjanci z laboratorium kryminalistycznego stołecznej policji przygotowało portret pamięciowy jednego z nich.

Rysopis poszukiwanego

Mężczyzna w wieku 25-35 lat, wzrostu około 180 cm, sylwetka szczupła, włosy ciemne, twarz śniada z ciemną Opawą oczu. Ubrany był w krótką czarną kurtkę i spodnie dżinsowe. Drugi mężczyzna był w wieku 25-35 lat, niższy (sięgał pierwszemu do ramienia), barczysty, włosy blond, niezbyt jasne, dłuższe u góry i wystrzyżone po bokach, postawione na żel do góry.

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje o poszukiwanych mężczyznach, proszone są o kontakt z wydziałem do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw KSP pod nr 22 603-65-59 (czynny od 8.00 do 21.00), 603-65-55 (czynny całą dobę), 997 lub 112.

par