Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ochocie i Ursynowie

Na Ochocie startują prace poprzedzające przebudowę niebezpiecznego skrzyżowania Grójeckiej z Harfową i Racławicką Z kolei w weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Policja: pijana i z tłuczkiem przyszła odwiedzić dziecko, uszkodziła drzwi

TVN Warszawa

ShuterstockKarolina B. zniszczyła drzwi partnera tłuczkiem (zdjęcie ilustracyjne)

27-letnia Karolina B. postanowiła sprawdzić, jak jej były partner opiekuje się ich synem. Przyszła trzymając w jednej ręce tłuczek, w drugiej piwo. Jak podaje policja, uszkodziła drzwi i wizjer.

Do zdarzenia doszło w niedzielę na Mokotowie.

- Kiedy mężczyzna mieszkający ze swoją matką zobaczył byłą partnerkę, która ledwo stała na nogach z tłuczkiem w jednym ręku, a z piwem w drugim, nie wpuścił jej do mieszkania. Wtedy oburzona kobieta wpadła w szał i tłuczkiem do mięsa uszkodziła drzwi – opisuje Robert Koniuszy oficer prasowy mokotowskiej policji.

30-latek wezwał policję. Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze zastali agresywną kobietę. Miała dwa promile alkoholu w organizmie. Została zatrzymana.

Po wytrzeźwieniu usłyszała zarzuty uszkodzenia tłuczkiem do mięsa drzwi byłego partnera. Szkody wyceniono ma dwa tysiące złotych.

Karolinie B. grozi pięć lat więzienia.

Zobacz również nietypowe włamania w Warszawie:

Kucharz włamał się do restauracji ksp
wideo 2/3

kz/b