Polacy i Rosjanie w Warszawie, Grecy w Legionowie

Warszawa

fot

Polska kadra wybrała bazę na Euro 2012. Biało-czerwoni zatrzymają się w hotelu Hyatt w Warszawie. Trenować zaś będą na stadionie Polonii przy ul. Konwiktorskiej - poinformował oficjalny portal polskiej reprezentacji. Nasi grupowi rywale, Rosjanie będą nocować w Bristolu, a Grecy w podwarszawskim Legionowie.

Pierwotnie planowano, że podopieczni Franciszka Smudy będą stacjonować w Grodzisku Wielkopolskim, jednak po losowaniu grup postanowiono, że lepsza będzie Warszawa. Biało-czerwoni rozegrają w stolicy dwa ze swoich trzech grupowych meczów - mecz otwarcia turnieju z Grecją 8 czerwca i spotkanie z Rosją 12 czerwca. Tylko ostatni mecz - z Czechami - Polacy zagrają we Wrocławiu.

Zadecydowano, że Polacy będą spali w hotelu Hyatt, a trenowali na stadionie Polonii Warszawa. Ani hotel, ani stadion nie znalazły się na liście rekomendowanych przez UEFA.

Rosjanie w Bristolu

Również Rosjanie mają ulokować się w Warszawie. Według portalu bialoczerwoni.com.pl, będą nocować w hotelu Bristol. Kwestią otwartą pozostaje jeszcze wybór stadionu treningowego - w grę wchodzi obiekt Polonii w podwarszawskich Markach albo Pepsi Arena Legii przy ul. Łazienkowskiej.

Grecy w Legionowie

Jak podał portal sport.pl, Grecy wybrali podwarszawskie Legionowo, tam będą trenować, i hotel w Jachrance.

Czesi natomiast szukają bazy na Dolnym Śląsku, gdzie rozegrają wszystkie trzy grupowe mecze.

tvn24.pl//bako