Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Najnowsze

Podejrzany o znęcanie się nad matką usłyszał 4 zarzuty

Najnowsze

fot

Znęcanie się psychiczne i fizyczne nad matką, a także znieważenie funkcjonariuszy policji - to tylko część zarzutów, jakie usłyszał zatrzymany w Rembertowie 27-letni Kamil L.

Po otrzymaniu zgłoszenia o awanturze domowej, policjanci interweniowali w jednym z domów w Rembertowie. Jak ustalili, 27-letni Kamil L od dłuższego czasu znęcał się nad matką. Już wcześniej był karany za popełnienie takiego przestępstwa.

"Poszczuł psem"

Podczas interwencji mężczyzna miał ubliżać policjantom, znieważyć ich. "Chwilę później dopuścił się naruszenia nietykalności fizycznej funkcjonariuszy, a na koniec poszczuł stróżów prawa psem rasy uważanej za niebezpieczną. Zwierzę poważnie pogryzło jednego z policjantów" - twierdzi stołeczna policja.

Ostatecznie mężczyzna został zatrzymany. Kamil L. usłyszał cztery zarzuty. Odpowie za znęcanie się nad matką, znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej policjantów oraz czynną napaść na funkcjonariuszy. W sądzie zapadła decyzja o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na trzy miesiące.

ran